Haber

AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Özkan Çetinkaya, birlik ve beraberlik içerisinde seçimi kazanacaklarına inanıyor.

AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Özkan Çetinkaya, birlik ve beraberlik içerisinde seçimi kazanacaklarına ve görev süreleri boyunca güzel hizmetler yapacaklarına inandığını belirtti.

AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Özkan Çetinkaya, Ovacıklılar Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Burada konuşan ve 12 yıllık siyasi hayatının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiriyle Karabük Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu belirten Özkan Çetinkaya, “Biz her zaman sokakta ve halkımızın hizmetinde olduk. Karabük caddeleri Merkez ilçe başkanlığı döneminde 7/24 hastalarımızın, ölüm haberlerimizin, günlük hayatımızın yanındayız. Düğünlerimizde Karabük halkıyla her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduk. ve dayanışma bizi bugün yine burada bir araya getirdi. İnşallah buradan aldığımız güçle, bu birliktelikle, bu kararlılıkla Karabük’ümüze çok büyük hizmetler yapacağız, kusursuz bir beş yıl geçireceğiz. ” bizi” dedi.

“Göreve geldiğimizde Karabük’ün 15 yıllık yorgunluğunu, geçmiş yıpranmalarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğiyle çok çalışarak telafi edeceğiz” diyen Çetinkaya, şöyle devam etti: “Adaylık sürecinde çıktığımızda, ‘Şehri yeniden yapılandırma, kalpleri canlandırma’ söylemi vardı.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin ile uzun yıllar birlikte çalıştıklarını belirten Çetinkaya, “O bizim için büyük bir kazanç. Karabük’ün Türkiye Cumhuriyeti’ne vermiş olduğu büyük bir hediyedir. Bugün de yatırımlarının Karabük’ü getirdiği aşikar. Bu birliktelikle, bu büyüklerden edindiğiniz yetenek ve bilgi birikimiyle Karabük’e hizmet etmek için yola çıktık. Öyle bir Karabük hedefliyoruz ki, Karabük’ün çocuğunun benliği her zaman çok yüksek olacak. -güven. Çok güzel mahallelerimiz olacak. Aydınlık sokaklarımız olacak. Karabük’ümüzün sokaklarında çözülmemiş sorun kalmayacak. “Arkadaşlar. Bütün sorunları çözeceğiz” dedi. – KARABÜK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu