Haber

Akçakoca 2023’te denize girmek yasak mı? Düzce Akçakoca’da denize girilir mi?

Düzce Türkiye’nin turizm bölgelerinden biri olan Akçakoca ilçesinde denize girmek yasak mı sorusu gündeme geliyor. Düzce Akçakoca’da denize girmek mümkün mü ve Akçakoca’da denize girmek neden yasak? Konuyla ilgili Akçakoca Kaymakamlığı’ndan açıklama yapıldı. Akçakoca 2023’te denize girmek yasak mı? Düzce Akçakoca’da denize girilir mi? Detaylar burada…

AKÇAKOCA 2023’TE DENİZE GİRMEK YASAK MI?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan şiddetli fırtına uyarısı ile. İlgili kaymakamlıkların yaptığı açıklamalara göre İstanbul’da Şile ve Silivri, Sakarya’da Karasu, Kocaali, Kandıra ve Kaynarca, Düzce’de Akçakoca ve Tekirdağ’da Şarköy’de denize girmek yasak.

DÜZCE AKÇAKOCA’DA DENİZE GİDİLİR Mİ?

Düzce’nin turizm bölgelerinden Akçakoca ilçesinde 9 Ağustos’ta denize girilmesinin yasak olduğu bildirildi. Akçakoca Kaymakamlığından yapılan açıklamada, dün akşam saatlerinden itibaren etkili olması beklenen olumsuz hava kurallarının sahil ve kıyılarda risk oluşturacağı belirtildi.

Açıklamada, bugün olumsuz hava ve deniz kuralları nedeniyle ilçedeki tüm plaj ve kıyılarda denize girilmesinin tehlikeli ve yasak olduğu kaydedildi. kelimeler kullanıldı. Açıklamanın ardından sahil ve plajlarda güvenlik önlemleri artırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu