Haber

Akşener’den Erdoğan’ın Tehdidine Yanıt: ‘Cebinizi Dolduran Yalancı Çeteyi Tehdit Etmek’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, deprem bölgesi Adıyaman’da gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Kendisini tehdit eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, “Ceplerinizi dolduran cahil, vasıfsız, yaltakçı tayfayı tehdit edin” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı bir canlı yayında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener’i hedef alarak, “Bir işi yapıyoruz dersek yaparız Meral Hanım. Adımıza dikkat edin. Adım Tayyip, soyadım Erdoğan. Erdoğan’a dikkat edin. Tayyip ismine de dikkat et ona göre konuş.

Erdoğan’ın bu sözlerine yanıt veren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Giderayak, seni çok gergin gördüm Recep Bey. Akşamları papatya çayı iç, iyi gelir.”

Adıyaman deprem bölgesine giden Akşener, şu açıklamaları yaptı: “Bu Sayın Erdoğan’dan üçüncü tehdittir. 31 Mart seçimlerinde ‘Bu hanımı cezaevine göndereceğim’ demişti. Rize’de ‘Ey gelin, gününü göreceksin’ dedi. Rize’de çok yanlışlar oldu, ‘bunlar güzel günler’ dedi, bu ikinci tehditti, şimdi ‘beni kendinle uğraştırma’ diyor. Diyorum Recep bey niye bu kadar kızdın mı iktidar döneminde evim basıldı.

“Ey Erdoğan sen önce otur onlara bak. Yanındaki seni yanıltan pislik çetesine bak. Sana yanlış bilgi veren cahil, vasıfsız, yaltakçı çeteyi tehdit et, o temeli attır, temeli at-” tiyatro döşeyip yanınıza ceplerinizi doldurun.Cumhur İttifakı içindeki sisteme inanamıyorum.Bir gün uyanırım en yerli milliyim.Ertesi gün PKK’lı oluyorum.Ertesi gün meçhul kalıyorum. ”

”Bütün bunların sonucunda Sayın Erdoğan beni çok iyi tanıyor; Şu ana kadar hiçbir tehditten kaçmadım. Demirden korksak trene binmezdik. Ben vesile ile buradayım, adresim belli, evimiz basıldı, tarafımın adresi belli. Çantam elimde Silivri benim için soğuk değil hoşgeldin Recep bey. Ancak bu son gerekli değildir. Size tavsiyede bulunayım, papatya çayı ile devam edin.”

haber-erbaa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu