Haber

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner İşçilerle Buluştu

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, belediye şirket çalışanları ile görüşmeye geldi. İşçilerle pilav yiyip sohbet eden Önder Aydıner, “İşçi arkadaşlarımızı enflasyonla ezmemek için elimizden geleni yaptık ve işçilerimizin lehine maaşlarda önemli düzenlemeler yaptık. Yıl sonunda bir zam daha yapacağız. yıl.”

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Belediyesi’nin şirketi BAYPAŞ çalışanları ile bir araya geldi. Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü önünde düzenlenen toplantıda Önder Aydıner, pilav yedi ve personelle sohbet etti. Yeni zamlarla ilgili açıklamalarda bulunan Aydıner, “Emekçi arkadaşlarımızı enflasyonla ezmemek için elimizden geleni yaptık ve personelimiz lehine maaşlarda değerli ayarlamalar yaptık. Tüm işçilerimize hayırlı olsun. Bir zam daha yapacağız. yıl sonunda.Ardından 2024 yılında yeni toplu iş sözleşmesine imza atacağız ve kadromuzu keyifli hale getireceğiz.Hep birlikte imza atacağız inşallah.Biz Bayrampaşa’ya hizmet için bir araya gelmiş büyük bir aileyiz. Bu ailenin bir parçası olan ve halkımıza özveriyle hizmet eden her bir kardeşimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.”

Başkan Atila Aydıner’in ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çalışanlar katıldı. – İSTANBUL

selcukluajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu