Haber

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Seçmenlere Teşekkür Etti

AK Parti Çameli Belediye Üyesi Cengiz Arslan, seçimlerde sandığa giden, iradesini yansıtıp istikrar için oy kullanan Çamelili seçmenine teşekkür ederek, birlik ve beraberlik beyanları verdi.

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Milletvekili seçimleri tamamlandı. Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ilçe halkının aldığı yüksek oy oranı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri destek nedeniyle yayınladığı mesajda, “Seçimlerde sandığa giden seçmenlerimizin tamamı vatandaşlık görevini yerine getirmiştir. Ülkemizin ayağa kalkması için 20 yıldır yaptığımız çalışmaları inşallah daha da ileriye taşıyacağız inşallah. İlçemiz bir kez daha liderine, partisine ve Cumhur İttifakına güçlü bir destek vermiştir.”

Çameli, Denizli’de yine birinciliği kaybetmedi

Başkan Arsan, “Yoğun bir katılımla sandığa giden Çameli seçmenine demokrasiye verdikleri destekten dolayı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyoruz. Çameli genel seçimlerde en büyük desteği vererek Denizli birincisi oldu. 14 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi yerel seçimlerde de.” konuştu. – DENİZLİ

kuluncak-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu