Teknoloji

Çocukların sömestr eğlencesi TV+’ta!

Çocukları hayallerindeki kahramanlarla buluşturmak için ‘Tatil Keyfi’ kategorisini açan TV+, birbirinden eğlenceli sinema salonlarıyla tatil keyfini artırıyor. Minikler yarıyıl tatilini ‘Kirpi Sonic’, ‘Kral Şakir’, ‘Pinokyo’ ve ‘Külkedisi’ gibi fantastik kahramanlarla geçiriyor.

Çoklu abonelik çağında içerikleri tek platformdan kullanıcılara ulaştıran TV+, yarıyıl tatilinde minik izleyicileri için karne hediyeleri hazırladı. Yerli ve yabancı dijital platformlar üzerinden dünyanın en değerli stüdyolarının içeriklerini tek abonelikle izleyiciye sunarak ‘Süper Platform’ haline gelen TV+, minik izleyicilerine ekrandan ayrılamayacakları bir sinema dizisi sunuyor. Dünyada ve Türkiye’de en çok izlenen animasyon ve fantastik filmler aynı zamanda çocukların hayal güçlerinin zenginleşmesine de katkı sağlıyor.

‘Mucize’, ‘Batwheels’, ‘Cesur İtfaiyeci’, ‘Kral Şakir’, ‘Bugs Bunny Builders’, ‘Dört Çocuk ve Kum Elfi’, ‘Sonic the Hedgehog’, ‘Dora ve Kayıp Altın’ şunlara göre seçildi: çocukların merakla takip ettiği içerikler. ‘Şehir’ ve ‘Kahraman Tavuk Uzayda’nın da aralarında bulunduğu onlarca yapım tatilin neşesine katkıda bulunuyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu