Haber

Depremzedeler İçin Yardım Kampanyası Başlatan Bergüzar Korel, Katılmayan Ünlüleri Suçladı!

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, hem özel hayatıyla hem de yaptığı açıklamalarla gündeme gelen isimlerden biri. Kariyeri boyunca birçok yapımda yer alan hoş oyuncu, sallama bölgesine yaptığı yardımla da adından söz ettiriyor. Ünlü isim, depremzedelere bayram ikramı almak için kampanya başlattığını duyurdu.

Ekranların sevilen oyuncusu Bergüzar Korel, hem özel hayatıyla hem de dizi ve filmleriyle sık sık gündeme geliyor.

Kariyeri boyunca birçok yapımda yer alan oyuncu, hamilelik döneminde bir süre ekranlardan uzak kalmıştı.

Yakında vizyona girecek olan yeni filmi “10 Saniye” ile setlere dönen Korel, sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden biri.

Ünlü isim, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından afet bölgesine yaptığı yardımlarla da adından söz ettirdi. Hatta geçtiğimiz haftalarda deprem bölgesine gönderilen yardım kolilerindeki eşyaları görünce iş işten geçmişti.

Bergüzar Korel, depremzedelere bayram hediyesi almak için kampanya başlattığını duyurdu.

Tek bir çocuk için 350 liranın bağışlanacağı kampanyaya Instagram hesabından takipçilerine destek çağrısında bulundu.

Oyuncu bir sonraki paylaşımında “Zenginler peşinde. Takipçilerimden makbuzlar geliyor ben de sizi bekliyorum. Nereye gönderelim diye sorarsanız mesaj atabilirsiniz” şeklinde paylaşımda bulunan oyuncu, bir sonraki paylaşımında, ” Etiler’de sektörümüzün gözde lokantasında bir tabak biftek 350 lira 1 bayram + 1 ayakkabı Toptancımızın hesap bilgileri için DM’ye gelmenizi bekliyorum.” Gelmeyenleri de kınadı.

hanonuhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu