Teknoloji

Dragon’s Dogma 2 22 Mart’ta Oyuncularla Buluşacak

Capcom’un geliştirdiği popüler Dragon’s Dogma’nın yeni versiyonu Dragon’s Dogma 2, 22 Mart’ta oyuncularla buluşacak. İşte detaylar.

Dragon’s Dogma’nın çok sevilmesinin ardından Capcom, serinin devam filmi için hazırlıklara başladı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Dragon’s Dogma 2 ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı. İlk seriyi sevenlerin merakla beklediği yeni sürüm, daha gelişmiş grafikler ve oyun içi dinamiklerle daha iyi bir oyun deneyimi sunacak.

Dragon’un Dogması 2012’de Tanıtıldı

Dragon’s Dogma 2012 yılında tanıtılmıştı. O dönemde küçük bir kitle tarafından oynanmaya başlayan oyun, kısa sürede geniş bir kitleye ulaşmayı başardı. Dragon’s Dogma 2’nin müjdesi, aksiyon-RPG tarzındaki oyunun yeni versiyonuna dair beklentilerin arttığı bir dönemde geldi.

Dragon’s Dogma 2 22 Mart’ta Oyuncularla Buluşacak

Yapılan resmi açıklamalarda oyunun 22 Mart itibarıyla piyasaya çıkacağı belirtildi. PS5, Xbox Series X/S ve Steam üzerinden dağıtılacak oyun, yeni sürümü bekleyenler için farklı platformlarda seçenekler sunacak. seri. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmış olsa da Dragon’s Dogma 2 fragmanı 2023 yılında paylaşılmıştı.

Oyunun tanıtımına rağmen oyunun hikayesi ve karakterleri hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Fragmanda aksiyon dolu bir hikayenin ve oyun mekaniklerinin oyuncuları beklediği açıkça görülüyor.

Oyunun tanıtımı şu şekilde:

Capcom Yeni Versiyondan Umutlu

Capcom’un Dragon’s Dogma 2’ye dair beklentileri oldukça yüksek. Oyun RE Engine üzerinde geliştirilmiştir. Resident Evil gibi piyasadaki birçok hızlı tempolu oyun bu altyapıyı kullanıyor. Yeni seride oyuncuları daha geniş bir dünya bekliyor. Giderek daha güçlü canavarlar, silahlar, yapılar ve şehirler oyuncuları bekliyor. Oyunla ilgili öne çıkan notlar şöyle:

  • Oyuna Düzenbaz ve Savaşçı isimli yeni meslekler eklendi.
  • Çok oyunculu mod eşzamansız olacaktır.
  • Oyun için 70$’dan başlayan fiyatlar geçerli olacak.

palandoken-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu