Haber

Efes Selçuk’tan Kılıçdaroğlu’na destek: “Adayımızın Arkasında Koca Bir Millet Var”

CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal KılıçdaroğluSeçim kampanyası için açılan bağış hesaplarına efes Selçuk Temelden geldi. CHP Efes Selçuk İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Karanfil ve partililer, Millet İttifakı’nın Başkan adayı Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Şengel ile birlikte bankaya gitti. Kemal KılıçdaroğluSeçim kampanyasına bağışta bulundular.

CHP Efes Selçuk İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Karanfil de desteklerinden dolayı herkese teşekkür ederek, “13.Cumhurbaşkanı adayımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu Kampanyaya destek için Cumhurbaşkanlığı’nın İş Bankası’ndaki hesabına bağışta bulunduk. Desteğiniz ve katılımınız için hepinize teşekkür ederim. Hayırlı olsun inşallah iktidar oluruz Kemal Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı seç. Meclis’i büyük çoğunlukla temsil edeceğiz” dedi.

“BU BAĞIŞI BİR HALK HAREKETİ OLARAK YAPTIK”

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerle halkın egemenliğinin gerçekleşeceğini belirten Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Şengel, “Bugün Selçuk ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatı ile birlikte Türkiye İş Bankası’nın önündeyiz. , halkın gücüne susamış insanlarla birlikte… Bu bağışın asıl nedeni şudur: “Çünkü cumhurbaşkanı adayımızın örtülü bir fonu yoktur. Başkan adayımızın devasa sarayları ve o sarayların milyonlarca günlük harcaması yok. Başkan adayımızın arkasında büyük bir kamuoyu var. biz de halk hareketi olarak bu bağışı yaptık. Milletin gücünün bir an önce gerçekleşmesini temenni ediyoruz” dedi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu