Haber

Fenerbahçe’den tükürük krizinde ilk açıklama: Kınıyoruz

Fenerbahçe’nin Trabzonspor’u iç sahada 3-1 mağlup ettiği maçta Samet Akaydın’ın bordo-mavili futbolcuya karşı tartışması gündem oldu. Trabzonspor cephesi konuyla ilgili sert açıklamalarda bulunurken, Fenerbahçe gecikmedi.

“‘GÖREN HER GÖZ TARAFINDAN AÇIKÇA ANLAŞILIR'”

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Takımımızın Trabzonspor ile oynadığı maçın ardından sosyal medya gündemine düşen futbolcumuz Samet Akaydın ve Trabzonsporlu Trezeguet’in görüntüsü üzerine bu açıklamayı yapıyoruz. Oyuncu olayın tam olarak yansıtıldığı gibi olmadığını, kamera açısıyla kamuoyunu kandırma ve aldatmanın yapıldığını, hatta farklı açılardan bakıldığında bahsin bahisle alakasının olmadığı “gören her göz” tarafından açıkça anlaşılmaktadır. oyuncunun üzerine tükürmek

“AYRIMCILIK YAKLAŞIMLARINI BIRAKIYORUZ”

Futbolcumuz Samet Akaydın’ın bu sabah resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamayı kamuoyunun dikkatine sunarız; Sporun dostluk, sevgi ve saygı anlayışından uzak, haksız yere bir futbolcuyu hedef alan Trabzonspor Kulübü’nün manipülatif bir imaj üzerinden oluşturduğu asılsız gündem konusundaki bu ayrımcı ve ön yargılı yaklaşımını kınıyoruz!” ifadeleri kullanıldı.

SAMET AKAYDIN’DAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili olarak Samet Akaydın, “Sporcunun alışkanlığının bir parçası olan hareketimin sosyal medyada bakış açısıyla manipüle edilmesini ve ahlak dışı tartışmalar yapılmasını kınıyorum” dedi.

Olay anı:

Trezeguet’in gol sevincine karşı yaptığı harekete tepki gelince, Samet Akaydın sessizliğini bozdu: Ortaya atılan ahlaksız iddiaları kınıyorum. Trabzonspor’dan Samet Akaydın’ın bu hareketi için zehirli bahar açıklaması: Utanç verici ve iğrençtir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu