Haber

Jorge Jesus kan bağışı kampanyasını destekledi

Jorge Jesus, deprem felaketinin ardından Fenerbahçe’nin yaralarını sarmak için Kızılay ile birlikte, ‘Birlik ve beraberlik #kanımızda var!’ Başlattığı Kan Bağışı kampanyasına destek verdi.

Kan bağışı alanını ziyaret ederek Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulunan Jorge Jesus, bu tür kampanyaların değerine değindi. Tecrübeli teknik direktör, “Elimizden geldiği kadar hepimizin yardım etmesi çok önemli. Herkesin elinden geldiğince yardım etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu tür dayanışma kampanyaları mazlumlar için çok önemli. Bir çok insan ızdırap çekiyor. Jestler” dedi. Bunun gibi en azından bazı insanlara dokunmamıza, bazı insanlara yardım etmemize yardımcı olur.” O yüzden bu tür yardımların önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Fenerbahçeli futbolcularla görüşmeye gelen depremzede Mehmet Akif Ağaç hakkında da konuşan Jorge Jesus, “Bildiğim kadarıyla ailesini depremde kaybetmiş. yüzünde bir gülümseme… Çok sevdiği kulübü Fenerbahçe’nin tesislerini ziyaret etme fırsatı buldu.Sizi mutlu edebiliyorsak ne mutlu bize çünkü acı çeken insanların yüreklerine dokunmamız gerekiyor.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu