Haber

Kaspersky, SoftwareReviews’un Endpoint Protection Data Quadrant ödüllerinde 2023 Lider seçildi

Kaspersky, SoftwareReviews’un Endpoint Protection Data Quadrant ödüllerinde 2023 Lider seçildi

Kaspersky, kurumsal yazılım pazarına yönelik kapsamlı müşteri verileri ve içgörü kaynağı olan SoftwareReviews tarafından verilen Data Quadrant ödüllerinde lider seçildi. Kaspersky’nin uç nokta güvenliğine yönelik çok katmanlı güvenlik yapısı, kullanıcı geri bildirimlerine göre Net Duygusal Ayak İzi toplam 95 puan aldı.

Ağustos 2023’te Kaspersky Endpoint Security for Business, Endpoint Protection Data Quadrant raporunda 95 Net Duygusal Ayak İzi puanıyla Lider seçildi ve müşteri desteği, ürün deneyimi ve çözümlerinin sürekli iyileştirilmesi açısından en yüksek puanları aldı. Bu puan, BT ve iş profesyonellerinin bakış açısından, ürün sağlayıcısına ve onun ürününe yönelik genel kullanıcı duyarlılığının bir göstergesidir. Aynı zamanda kullanıcıların yüzde 90’ı bu çalışmayı tavsiye etme olasılıklarının yüksek olduğunu paylaştı.

Kaspersky Endpoint Security for Business, işletmelere yönelik bir numaralı tehdit olan fidye yazılımlarına karşı otomatik koruma sağlar. Ürünün çok katmanlı savunma yaklaşımı, bir dizi makine öğrenimi tabanlı teknolojiye ve küresel olarak edinilen tehdit istihbaratına dayanmaktadır. Kaspersky Endpoint Security for Business, belge tabanlı ve belgesiz saldırıları, istismarları, rootkit’leri ve diğer birçok tehdidi kapsar. Böylece müşteriler işletmelerinin güvenliğinden tamamen emin olabilirler.

Kaspersky Kıdemli Küresel Ürün Pazarlama Müdürü Oleg Gorobets, söz konusu: “SoftwareReviews’ın Data Quadrant raporunda Başkan olarak gösterilmekten onur duyuyoruz. Ürünlerimizi her zaman yeni tehditlere karşı koyacak şekilde geliştiriyor, müşterilerimize her gün ihtiyaç duydukları güvenlik temelini sağlıyoruz. Organik olarak yerleşik EDR işlevselliği ve yerel entegrasyonla XDR çerçevemiz, Kaspersky Endpoint Security for Business en iyisidir Çok çeşitli siber tehditlere karşı kapsamlı savunma sağlar, sistemleri güçlendirerek saldırılara karşı savunmasızlığın azaltılmasına yardımcı olur ve etkili tehdit tespiti, müdahalesi ve araştırması için gereken temel yetenekleri sağlar. Müşterilerimizin çözümümüzü seçtiğini, takdir ettiğini ve tavsiye ettiğini bilmekten memnuniyet duyuyoruz. Çabalarımıza en uygun olan bu, ödüldür.”

SoftwareReviews’ın Data Quadrant Ödülleri, her yıl BT ve iş profesyonelleri tarafından değer verilen teknoloji pazarındaki seçkin yazılım sağlayıcılarını ödüllendiriyor. Başlık sağlayıcıları, yazılım yetenekleri, ürün özellikleri, tavsiye edilebilirlik ve sağlayıcı deneyimine ilişkin kullanıcı memnuniyeti puanları alır ve bunlar, Net Duygusal Ayak İzleri adı verilen duygusal tepki derecelendirmeleriyle sonuçlanmak üzere birleştirilir. Bir yazılım sağlayıcının Veri Çeyreği’ndeki konumu, kategorizasyonunun yanı sıra göreceli sıralamasını da gösterir. Yayınlanan bilgiler gerçek son kullanıcılardan toplanır ve titizlikle doğrulanır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

buca-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu