Haber

McDonald’s Türkiye, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Avrupa Şampiyonası zaferini kutluyor

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda kazandığı kupa zaferi tüm Türkiye’yi sevindirdi. 2021 yılından bu yana Milli Takım’a desteğini sürdüren McDonald’s Türkiye, bu kapsamda bir tebrik bildirisi yayınladı.

Filenin Sultanları’nın 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’ndaki zaferi, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın resmi sponsoru McDonald’s Türkiye tarafından büyük bir gurur ve sevinçle karşılandı. Kadın Voleybol A Milli Takımı’na desteğini 2021 yılından bu yana sürdüren McDonald’s Türkiye, kazanılan yeni Avrupa Şampiyonası için bir açıklama yayınladı.

McDonald’s Türkiye CEO’su Mwaffak Kanjee, yaptığı tebrik açıklamasında, “Netin Sultanları, tarihte ilk kez Avrupa Şampiyonluğunu kazanarak Cumhuriyetin 100. yılında bize en anlamlı hediyeyi verdi. Bu nedenle kendilerini canı gönülden kutluyoruz. Gurur verici bir başarı, milletlerimizin önümüzdeki yıllarda yeni zaferler kazanmasını temenni ediyoruz.” Yakından şahitlik etmeye devam edeceğimize inanıyor, Millilerimize 2024 Olimpiyatları yolunda sonsuz başarılar diliyoruz.”

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Dünya 1 numarası olan A Milli Kadın Voleybol Takımımız, tarihinde ilk kez Avrupa Şampiyonu oldu. Gurur duyuyorum. Türk voleybolu adına Filenin Sultanları olarak elde ettiğimiz tüm bu başarılarda sponsorlarımızın katkısı var.” “Bu inkar edilemez bir gerçek. 2021 yılından bu yana İnternetin Sultanlarına destek veren McDonald’s Türkiye’ye sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Öte yandan 2020 yılından bu yana A Milli Kadın ve A Milli Erkek Futbol Grupları ile eNational Grup’un sponsorluğunu da üstlenen McDonald’s Türkiye, sporda fırsat eşitliği ilkesini esas alan Kırmızı-Beyazlı Kadınlar hareketinin öncülüğünü yaptı. her alanda olduğu gibi. “İnan ve yapacaksın” sloganıyla yola çıkan marka; A Milli Kadın Voleybol ve Futbol Takımı oyuncularıyla birlikte tüm kadınların içindeki gücü keşfetmeye yönelik çalışmalar gerçekleştirdi.

REKLAM YAYINI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu