Haber

MHP Genel Başkanı Bahçeli’yi hedef aldılar! gerçek ortaya çıktı

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, partisi tarafından Yalova 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlendi. “Aziz Milletim 14 Mayıs’ta Sıra Sizde”temalı açık hava toplantısında konuştu.

BAHÇELİ’Yİ HEDEF ALDILAR

Bazı muhalif hesap ve sitelerden, Bahçeli’nin ‘Milletler İttifakı’Tehdit ettiği iddiaları vardı. “Bu hainler alırsa ağırlaştırılmış müebbet alacaklar ya da vücutlarına kurşun sıkacaklar”Açıklamalarını amacından ayırarak Bahçeli’yi hedef aldılar.

ALGI OPERASYONLARI YOK ETTİ

YSP Milletvekili adayı Azad Barış, Bahçeli Yalova’da yaptığı konuşmada şunları söyledi: Güçlü olursak saldırıları tamamen durdurur, Efrîn işgalini bitirip geri alırız” dedi.sözlerini hatırlatarak şu ifadeleri kullandı:

Ekim 2022’de Irak ve Suriye yasa tasarılarına ‘hayır’ diyen, esasen terörle mücadeleye ‘hayır’ diyen, Mavi Vatan’daki haklarımıza 2022’de karşı çıkarak Cumhuriyet Halk Partisi ve ittifak ortaklarını acınacak bir son bekliyor. Libya tasarısına ‘hayır’ diyen Kılıçdaroğlu’nun ittifak ortakları, Diyanet İşleri Başkanlığı’nı kaldıracaklarını vaat ediyor ve Afrin’i geri alacaklarını söylüyorlar.Bu hainler ağırlaştırılmış müebbet ya da vücutlarına kurşun sıkacaklar. Yasal ve yasal savunma hakkımızı yerine getirmek için Irak ve Suriye’de görev yapan askerlerimizi geri çekin.Terörist Demirtaş’ı, bebek katili ve diğer hükümlü teröristleri serbest bırakacaklarını beyan ediyorlar.Buna karşı hiçbir tepki duyulmadı.”

İLETİŞİM BÖLÜMÜ İDDİALARI REDDİ

Sosyal medyada paylaşılan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, “MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin, Millet İttifakı’nı ‘Müebbet hapis yoksa vücutlarına kurşun yer’ şeklinde tehdit ettiği iddiası doğru değildir.”ifadelerini kullandı.

Bahçeli’nin Yalova’daki konuşmasından bir bölümde paylaşılan videoda, Bahçeli, HDP’li Azad Barış’ın söz konusu ‘Afrin’i geri alacağız’ sözlerine yer verdi.Sözlerini hatırlatarak kullandı.”

 

dikmenajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu