Yaşam

Ömer 13. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ömer, Gamze’nin Erdal ile evlenmesini engellemeye çalışıyor!

Star TV’nin sevilen dizisi Ömer 13. yeni bölümüyle 17 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Ömer, Süreyya’nın onu öpmesinden sonra ona karşı hiçbir şey hissetmediğini anlar. Süreyya’ya karşı bir şey hissetmediğini söyler ve nişanı bozar. Gamze, Ömer’in nişanı bozduğunu duyunca havalara uçar. Ömer, Gamze’ye Süreyya’dan ayrıldığını ve Erdal’dan ayrılmasını istediğini söyler. Gamze ise bunun olamayacağını söyler. Ömer 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ömer, Gamze’nin Erdal ile evlenmesini engellemeye çalışır.

Ömer, Gamze’nin Erdal ile evlenmesini engellemeye çalışıyor!

13. bölüm 2. fragmanda Ömer; Süreyya’nın babası, Ömer’in kızının karşısına çıkıp adını kirletmesine izin vermeyeceğini ve kızıyla evlenmek istediğini söyler. Ömer’in nişanlanmasına ağabeyi ve babası büyük tepki gösterdi. Erdal, Gamze’ye evlenme teklif eder. Gamze kabul eder. Erdal, Gamze’yi istemek için geldiğinde Ömer kapıya gelir ve Gamze’ye onu almaya geldiğini söyler.

İşte Ömer 13. bölüm 2. fragmanı…

ÖMER 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Ömer, Tuna ile konuştuktan sonra her şey değişir. Gamze, Tuna Erdal’ı istemediği için onunla görüşmemeye karar vermişti. Ancak Tuna’nın Ömer’le konuştuktan sonra Erdal’ı kabul etmesi her şeyi değiştirir. Bu duruma çok sevinen Erdal, Ömer ve Süreyya’yı iftar yemeğine davet eder.

Yemekte Gamze, Ömer’le takılmaya devam eder. Süreyya, Gamze ve Erdal’ın yeniden bir araya gelmesinden çok memnundur. Nisa restoranda çalışmaya başlar. Tahir bir yatak almak ve gece yarısı Nisa’yı evine götürmek için kapıyı çalar. Emine annesinin pazara gideceğini söyleyince Tahir çok sinirlenir.

Nisa işten izin alır ve hızla eve döner. Tahir, Nisa ve çocuklarını zorla konuta götürür. Şükran Günü ise fareleri alıp kaçırmak için evin içine dağıtır. Ancak bu plan da başarısız olur. Tahir bu kez herkesi babasının evine götürür. Emine, babasının kaldığı yerde arkadaşıyla vakit geçiriyor.

Orada Emine babasıyla yüzleşir ve babasının çaldığı parayı yediğini öğrenir ve annesinden boşanmak ister. Arkadaşı ise annesinin konuta dönmesi için boynuna bıçak dayamakta ve annesine o adamı bırakıp konuta dönmesini istediğini söylemektedir. O da oğluna eve dönmesini söyler.

Emine, amcası ve babasına babasının eve dönmeyeceğini söyler. O sırada kapı çalar ve Nisa karşısında Hakan’ı görür. Hakan, sevgilisi onu terk ettiği için mi yoksa Nisa’dan boşanmak için mi eve döndü?

Fatma, Tuna ile konuşup Erdal’a bunu kabul ettirdiği için Ömer ve Süreyya’yı yemeğe davet eder. Gamze balkonda onların gelişini beklemeye başlar. Süreyya rüyasını anlatırken Ömer’i dudaklarından öper. Gamze onları görür.

Ömer 13. Bölüm 1. Fragmanı yayında! Ömer rozeti fırlatıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu