Haber

Ormanın Oğulları Altın Zırh ve Altın Maske nerede?

ormanın oğulları ‘in yamyam dolu adasında, oyuncuları daha fazla hasardan koruyan altın kaplama göğüs zırhları ve maske zırhları bulunuyor. Peki Ormanın Oğulları Altın Zırh ve Altın Maske nerede? Detaylar burada…

ORMANIN OĞULLARI ALTIN ​​ZIRH NEREDE?

Ormanın Oğulları’nda Altın Zırh ve Altın Maske başka bir yerde bulunur. Altın Zırh, haritanın sağ alt kısmındaki büyük gölün yanındaki mağaranın içindedir. Katana’nın yan odasında bulunan Altın Zırh’a gitmek için Bakım Anahtar Kartı’na sahip olmalısınız. Bakım Anahtar Kartınızın olup olmadığını kontrol edin. Kartınız yoksa kartın nerede olduğunu buradan öğrenebilirsiniz.

Kayaların ortasındaki mağara girişinden girin ve mağaranın sonuna doğru ilerleyin. Ardından, doğrudan bir deliğe dalın ve önünüze gelen koridordan düz ilerleyin. Bakım Anahtar Kartını okutarak sağınızdaki ilk kapıya girin.

Sonra başka bir kapıdan geçerek koridordan dümdüz ilerleyeceksiniz. Sığınağa girdikten sonra Level 2 yazısını görene kadar düz ilerleyin. 2. Kat işaretli kapıdan girdikten sonra ikinci odaya sağdan ikinci kapıdan girin ve mobilyalarla dolu bir oturma odasına gireceksiniz. Oturma odasındaki kanepede duran bir Altın Zırh göreceksiniz.

Katananız yoksa koridordaki diğer kapıdan geçerken katananız olabilir.

ORMANIN OĞULLARI ALTIN ​​MASKESİ NEREDE?

Altın Zırhı aldıktan sonra tekrar koridordan aşağı inip üç kat aşağı yani 5. kata inmeniz gerekiyor. En alt kata indikten sonra koridordan düz ilerleyin ve koridorun sonunda bir sol taraftaki açık otopsi odası. Ortada gövde üzerinde bir Altın Maske vardır.

haber-gaziosmanpasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu