Ekonomi

Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

CHP Genel Merkezi’nde basına kapalı olarak gerçekleşen görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü. Görüşmede CHP Genel Sekreteri Neslihan Hancıoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak da hazır bulundu.

Kılıçdaroğlu ve Özdağ, ziyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecinde Zafer Partisi’ni iki kez ziyaret ederek önemli görüşmelerde bulunduğunu hatırlatan Özdağ, şunları kaydetti:

“Seçimlerden sonra bir değerlendirme yapma fırsatımız olmadı. Geçen hafta kendisinden randevu istedim ve hem bu değerlendirmeyi yapıp hem de iade-i ziyaret yapmak istedim. Güzel bir ziyaretti, ilgilerine teşekkür ediyorum. Nazik davet İçeri girdiğimizde CHP Sözcüsü Sayın ‘Dikkat edin burada yerler kaygan’ dedi.

Kılıçdaroğlu, görüşmenin iyi geçtiğini de belirterek, “Tabi iki siyasetçi bir araya gelse ne konuşur? Doğal olarak Türkiye’nin sıkıntılarını, Ortadoğu’yu ve dünyadaki gelişmeleri hep birlikte değerlendirdik. seçimler, seçim sonuçları, yerel yönetimler, yerel yönetimler seçimleri bir arada.” söz konusu.

Bir gazeteci, “Yerel yönetimler seçimleri için işbirliği olacak mı?” sorusuna Kılıçdaroğlu, “Teşekkürler, teşekkürler.” o cevapladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu