Ekonomi

GetirAraç Brand Week’in ulaşım sponsoru oldu

Esnek vadeli, serbestçe hareket edebilen araç paylaşım platformu GetirAraç; 6-10 Kasım tarihleri ​​arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek ve dünyanın önde gelen markalarının pazarlama, reklam, teknoloji ve iletişim profesyonellerini bir araya getirecek Brand Week’in ulaşım sponsoru oldu.

Getir’in esnek zamanlı, serbest dolaşımlı araç paylaşım platformu GetirAraç, dünyanın önde gelen markalarının pazarlama, reklam, teknoloji ve iletişim profesyonellerini bir araya getiren Brand Week’in ulaşım sponsoru oldu. Açıklamaya göre, 8-9-10 Kasım tarihleri ​​arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinliğe platform kullanıcıları indirimli ulaşım imkanından yararlanabilecek. Kullanıcılar, Haliç Kongre Merkezi etkinliğinin girişinde yer alan GetirAraç VIP Otopark Alanına araçlarını kolayca ve zaman kaybetmeden park edebilecek ve etkinliğe katılabilecekler.

Bu yıl 10’uncusu düzenlenecek olan Brand Week’te; Türkiye’den ve dünyadan 230’un üzerinde ünlü gazeteci, yazar, sanatçı ve akademisyenin yanı sıra marka kurucuları ve yöneticileri de konuşmacı olarak katılacak.

Verilen bilgiye göre Getir’in, Türkiye’nin ilk esnek periyodik araç paylaşım platformu MOOV’un yüzde 75 hissesini satın alarak 2021 yılında hayata geçirdiği GetirAraç hizmeti; Kolay ulaşılabilir ve esnek bir ulaşım çözümü olarak öne çıkıyor. Platform, aracı olmayanların daha rahat hareket etmesini sağlamanın yanı sıra, yalnızca bariz durumlar ve ihtiyaçlar için araç sahibi olma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu