Haber

İmamoğlu’nun kararının perde arkasına düştüğü iddiası: İBB Başkan adayı olacağını açıklayacak

CHP’deki seçim yenilgisinin ardından “değişim” için düğmeye basan isimlerden biri olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yeni yol haritasını belirlediği öne sürüldü. Salı veya Çarşamba günü basın toplantısı yapması beklenen İmamoğlu’nun, CHP Genel Başkanlığı yerine “İstanbul’u kaybedemeyiz” diyerek yeniden İBB Başkanlığı’na aday olacağını açıklaması bekleniyor.

“DEĞİŞİKLİK OLMAZSA YEREL SEÇİMDE RİSK OLABİLİR”

CHP Genel Başkanlığı için adı geçen isimlerden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni yol haritasını Salı veya Çarşamba günü düzenleyeceği basın toplantısıyla kamuoyuna açıklayacak. İmamoğlu’nun “Değişiklik olmazsa yerel seçimlerde risk doğabilir” sözleriyle CHP genel başkanlığının değişmesi gerektiğini vurgulayacağı ancak İstanbul’u tercih edeceği iddia edildi.

“İBB BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY OLACAĞINI AÇIKLAYACAK”

Kameraların karşısına çıkacak olan İmamoğlu’nun, “İstanbul’u kaybedemeyiz” diyerek yeniden İBB Başkan adayı olacağını açıklaması bekleniyor.

YAKIN TAKIM İMAMOĞLU’NUN KAZANACAĞINA EMİN

Gazeteci İsmail Saymaz’ın Sözcü gazetesinde yer alan haberine göre, yakın çalışma ekibi İmamoğlu’nun seçimi kazanacağından kesinlikle emin ve “Bütün araştırmalar İmamoğlu’nun tek başına girse de rahatlıkla kazanacağını gösteriyor. Parti ve HDP’liler kendi adaylarını çıkarıyor, Oyu Ekrem Bey’e veriyor, bu nedenle iki partinin aday çıkaracağını düşünmüyoruz.”

haberdikili.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu