Haber

Merkezefendi Belediyesi Karne Şenliği düzenliyor

Merkezefendi Belediyesi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini tamamlayıp karnelerini alacak öğrenciler için ‘Karne Şenliği’ düzenleyecek. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Birçok güzel etkinliğin yer alacağı karne şenliğimize tüm çocuklarımızı davet ediyorum.”

Karnelerini alan minikler, 20 Ocak Cumartesi, 21 Ocak Pazar ve 24 Ocak Çarşamba günleri saat 13.00’te gerçekleştirilecek festivalde müziğe, dansa, oyun ve eğlenceye doyacak. Etkinliklerde müzisyen Onur Erol çocuk şarkılarından oluşan bir konser verecek. ‘Obur ve Geveze Hazine Avcılığı’ adlı tiyatro oyunu ile danslar, resim, maskotlar, baloncuk gösterisi, şişme oyun setleri, karaoke, sihirbazlık gösterileri, maskotlarla dans gösterileri ve yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirilecek. Çocuklara gün boyu pamuk şekeri ikramları ve çeşitli ikramlar verilecek.

“ÇOCUKLARIMIZ EĞLENCELİ BİR GÜN GEÇİRECEK”

Çocukların tatilde boş zamanlarını faydalı aktivitelerle geçirmelerini önemsediklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için kültürel ve sanatsal faaliyetler düzenlemeye devam ediyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak amacımız bu. gençlerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak, eğitim hayatlarına katkıda bulunmak ve onlara parlak bir gelecek bırakmaktır.” “Birçok hizmet sunuyoruz. Sömestr tatilinde üç günlük ‘Karne Şenliği’ etkinliğimizi düzenleyerek hem birlikte eğlenmek hem de çocuklarımıza moral vermek istiyoruz. Tüm öğrencilerimizi karnelerindeki notlarından dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Keyifli tiyatro gösterileri ve birçok etkinliğin yer alacağı karne şenliğimize tüm çocuklarımızı davet ediyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu