Teknoloji

Resident Evil 4 Remake VR Modu Hazırlanıyor

kapcom, PlayStation VR2 sahiplerini sevindirecek bir duyuruya imza attı. Bugün itibarı ile Resident Evil 4 Remake VR iş başladı Bizi bekleyen deneyim hakkında herhangi bir detay verilmese de öğrenmek için fazla beklememiz gerekmeyebilir.

Resident Evil 4 Remake ile tanışmamıza neredeyse bir ay kaldı. PC, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyunla 24 Mart 2023 tarihinde buluşacağız. Capcom tanıtımlara hız verirken, Gran Turismo 7, Horizon Call of the Mountain ve Resident Evil Village gibi pek çok oyunla birlikte çıkan PlayStation VR2’nin ardından yeniden yapımın da bir uyumluluk güncellemesi alıp almayacağı merak konusu oldu. sanal gerçeklik cihazı.

Resident Evil 4 Remake VR Modu Resmi Yapıldı

Japon oyun devinin Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla bu tarafta bir çalışmanın başladığı resmen duyuruldu. Şimdilik çıkış tarihi dahil herhangi bir detay verilmese de PlayStation VR2 sahibi PlayStation 5 kullanıcılarına ücretsiz indirilebilir içerik olarak sunulacak. Merak edilen detayların yakın zamanda paylaşılacağı söyleniyor.

Bildiğiniz gibi Capcom, Resident Evil 7: Biohazard ve Resident Evil Village oyunları için sanal gerçeklik cihazı ile oynamanın da temelini oluşturdu. Ancak Resident Evil 4 için benzer bir önerme Oculus Quest 2 ile sunulmuştu. Bu açıdan bakıldığında Oculus Quest 2 versiyonundaki yol muhtemelen PlayStation VR2 versiyonu için de uygulanacaktır. Elbette resmi detaylar açıklandığında net bir şekilde anlayacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu